Logo

Miodki ślubne

Piękna ceremonia, słodkie wesele i zadowoleni goście – to zestaw życzeń i marzeń Państwa Młodych przed każdym ślubem. Znaleźliśmy sposób, aby Wasze wesele zapadło w pamięć nawet najbardziej wymagającym gościom.

 

 

Mini miodki na wesele

Nasze słoiczki to pomysł dla osób poszukujących oryginalnych i stylowych prezentów, które goście zachowają na długo jako pamiątkę.

Miodki świetnie sprawdzają się jako podziękowania dla gości weselnych, za przybycie na chrzest, komunię, roczek, urodziny, imieniny, jako słodki upominek firmowy czy nawet dekoracja stołu na rodzinnych uroczystościach.

 

 

Styl spersonalizowanych miodków

Słoiczki można indywidualnie dopasować do własnego motywu przewodniego, tworząc wyjątkową kompozycję pasującą stylem do ceremonii. 

– naklejkę z tekstem np. „Słodko dziękujemy!” lub winietkę z nazwiskiem gościa.

Koszt jednego 50-gramowego słoiczka z miodem wielokwiatowym,rzepakowy,akacjowym lub gryczanym to 5,00zł

natomiast z dekoracja z juty oraz indywidualną etykietą to koszt 6,00 zł.

 

 

Miodki dla gości – wybierz idealny

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a słoiczki weselne przygotowujemy z dbałością o każdy szczegół. Wiemy, że dzieląc z nami przygotowania do najważniejszego dnia w życiu obdarowujecie nas ogromnym zaufaniem – za co serdecznie Wam dziękujemy.


 

 

Miodki z maliną

Dodaliśmy do naszej oferty  miodki upominkowe w nowej, malinowej odsłonie. Wasz ulubiony, niczym miłość pełen energii i życia miód z maliną. Jesteśmy pewni, że ta wersja oczaruje gości Waszych ślubów, komunii i firmowych imprez!